Vítajte na mojom blogu o US5!

Září 2008

Anketa čekého Brava

30. září 2008 v 20:27 VOTE
"Kterou z těchto kapel byste si přáli, aby přijela do ČR?"

US5 52%

Tokio Hotel 13%

Jonas Brothers 35%


Hlasovať môžete --TU--Hlasuj pre US5 na Bravowebu

28. září 2008 v 14:01 VOTE
US5 so svojím singlom "Round and Round" klesli v hitparáde na Bravowebu o jeden stupeň, a to z 1.miesta na druhé. S ich singlom "Too much heaven" z hitparády vypadli.
POŠLI SVŮJ HLAS ODPOVĚDNÍM RÁMEČKEM VE TVARU WEBPARÁDA - NÁZEV SKLADBY, INTERPRET. WEBPARÁDA BUDE AKTUALIZOVÁNA PRŮBĚŽNĚ NA ZÁKLADĚ VAŠICH HLASŮ.
--ZDROJ--


Jay v reštaurácii Imperial

28. září 2008 v 13:56 Jay
Zpěvák skupiny US5 Jay Khan syn šéfkuchaře!
Ve čtvrtek byla otevřena v Berlíně skvělá restaurace "Imperial" a pozvala hvězdy města na velkou show s jídlem. Také Jay Khan z US5 využil příležitosti a nenechal si ujít podávání lahodné večeře. Konec konců jeho otec je šéfkuchař restaurace, jak Jay prozradil v rozhovoru.
Jídlo je pro Jaye velmi důležité už z domova. Zbytečných kil se Jay zbavuje na pódiu. K dobrému jídlu pro Jaye také patří jedna nebo více skleniček. " Čas od času piju rád a nejen skleničku šampaňského. Myslím, že to k tomu patří, protože se to může snést... Čas od času se musí člověk rozbít na sračky", řekl Jay.
Jay přišel na tento večer skvěle oblečený" modré jeany, černé tričko a přesto blýskavá bunda s kapucí, kterou si pořídil právě v Tokiu. Jeho vlasy vypadali skvěle, učesané nahoru. Vzhled je pro zpěváka důležitý, ale není to to nejdůležitější. "Myslím si, že to pro mě bylo dříve vůbec důležité, než to je teď."
Ostatně nejstarší člen skupiny US5 přišel bez své přítelkyně Leny Gercke. Využil by ale její nepřítomnosti. "Přirozeně ne! Ne! To bych nikdy neudělal! Ne, já ne! Nemám důvod!"
Později byl ale ovšem Jay viděn u stolu s dvěma dívkami. Ale povídání neni zakázáno...
Na záznam tohoto rozhovoru se můžete podívat ZDE

Klick na CČ

Môj 436.diplom od Mathky

28. září 2008 v 9:10 Moje diplomy
Ďakujem je krásny=)

Môj 435.diplom od Selin.free

28. září 2008 v 9:07 Moje diplomy

Ďakujem je nádherný=)

TBAB - animácie

27. září 2008 v 9:49 Všeličo o US5

Klick na CČ


Vince a Jonas Brothers

27. září 2008 v 9:16 Vincent ( Ex - US5)
Tu je fotka Vince s Jonas Brothers :) určite všetci viete o koho ide :) stretli sa v štúdiu televízie VIVA :)

--ZDROJ--

Jeho new tatoo

27. září 2008 v 9:14 Izzy
Tu na tejto fotke je Izzyho tetovanie vážne dobre vidieť ;)

--ZDROJ--

Cover TBAB

27. září 2008 v 9:13 Všeličo o US5
Tu je Cover jedného z 2 new CD US5 - The boys are back!

--ZDROJ--

CZ POPCORN 10/08

26. září 2008 v 18:59 Časopisy

Klick na CČ

Filmová premiéra HSM3

26. září 2008 v 18:59 Všeličo o US5
Fans z Nürbergu a z Bochumu sa môžu začať tešit na Jaya, Richieho, Izzyho a Vinnieho, pretože prídu do týchto miest.
V rámci filmového štartu HSM3 prídu chalani 18. októbra do UCI v Bochume a 19. októbra do Nürnbergu.
5. októbra bude v Mníchove premiéra "High School Musical3: Senior Year". Cez červený koberec nepôjdu len známé hviezdy ako jsú napr. Vanessa Hudgens alebo Zac Efron, ale aj naši štyria členovia US5 sa budú smiať svojími sladkými úsmevmi na červenom koberci.


United People Charity Night 2008 Gala

26. září 2008 v 18:58 Jay
Ako to tak vyzerá, tak sa teraz so společenskými událosťami roztrhal doslova mech. Jay a Lena boli spolu opät na jednej charitativnej akcii. Tentokrát to bol United People Charity Night 2008 Gala. Táto akcia sa uskutočnila 19. septembra v Mníchove a tu sú fotky.....
Klick na CČ

I love radio

26. září 2008 v 18:58 Všeličo o US5
Na portálu www.Iloveradio.de. sa objavila správa o novom klipu US5 aj s 2 oficiálnými fotkami :) Pteklad článku i fotky máte samozrejme tu:)
Článek:
Sú to už 4 týždne, čo Chris Watrin doslova cez noc opustil US5. Momentálne natočili "US4" ich prvý singel, kde nie sú všetci.
Na prvých exkluzivných oficiálnych fotografiách skupiny na novú skladbu "The Boys Are Back", sú Jay, Izzy, Richie a Vincent sa soundtrackem z "High School Musical - Senio year" (V kinách štartuje: 23.10.2008-Nemecko) . Dokonca i video na 10. singl-US5, ktorý výjde 17. októbra 2008, je už dokončeno. Fanúšikoviai tu môžu vidieť nové tváre Izzyho, Richieho, Vincenta a Jaye - hlavne s novými účessmi a cool oblečením!


Chris píše na MySpace...!

26. září 2008 v 18:58 Chris (Ex-US5)
EnglishSorry friends! But I do not say it should the question and I'm not so annoying, why I'm out and so on?! It totally annoying me! So please let it, otherwise I will change the system again and the messages on to off-change! Thank you!
Czech Promiňte přátelé! Ale nebudu odpovídat na otázky proč jsem odešel a tak dále. Je to dost nepříjemné! Jsem z toho uplně otrávený. Takže prosím, už mi to nepište nebo si změním nastavení. A přepnu si ho do off-change. Děkuji!

Jay o budúcnosti US5

26. září 2008 v 18:58 Všeličo o US5
Je to sotva měsíc, co Chris šokoval US5 i fans, kdy bez předchozího varování opustil kapelu. Důvody pro odchod, které zveřejnili bulvární noviny, nechápou jak zbývající členové skupiny tak i fans.
Pro Jaye, Izzyho, Vinnce a Richieho byl plánovaný odchod zbabělý a udané důvody jsou jen lacinou výmluvou.
Co do teď fans napadá, jsou otázky. Jak to bude s US5 dále pokračovat? Musí si kluci změnit název? Přijde něco jako při odchodu Mikela, nový člen skupiny? Nebo se skupina rozpadne?
Na "Dreamball" v Berlíně jsme si promluvili s Jayem a on nám odpověděl. O žádné krizi nechce nic vědět. Právě naopak: "Včera jsme přijeli z Tokia, kde jsme absolvovali velké halové turné. Od října budeme tři měsíce v Americe a budeme točit naší televizní show pro americkou televizi. Teď jsme udělali oficiální píseň pro film Hignschool Musical 3, který bude celosvětově zveřejněn. Řekl bych, že jsme právě i přes stresující okolnosti na vrcholu našeho úspěchu.
Okolo možného nového člena skupiny dělá Jay tajnosti. " Říkáme to takto: nebudeme se jmenovat US4", řekl diplomaticky. Pokud má přijít nový člen, musel by to už někdo být, kdo se ke skupině 100% hodí.