Vítajte na mojom blogu o US5!

Leden 2009

Najlepšia filmová pieseň

31. ledna 2009 v 10:49 VOTE
Aký by bol film bez hudby? VIVA Special venuje celý program pesničkám z filmov. Samozrejme, že medzi hyty nezabudli zaradiť US5 a pieseň "The Boys Are Back" (High School Musical). Pre svoje obľúbené soundracky hlasujte --TU--!!!
Koniec hlasovania: 21.2.
Us5 vs.Tokio Hotel

29. ledna 2009 v 20:22 VOTE
21.století je století obsazování hvězd!Ať už se jedná o "PopStars", "Deutchland sucht den Superstar" (Německá superstar) nebo "Star Search" (Hledání hvězd)! Jsou pryč časy, kdy se lidé společně snažili splnit si svůj sen ve zničených garážích nebo starých zkušebních místnostech?
Jsou tytam ty časy? Nikoli! Ještě stále existují talentované kapely a zpěváci, kteří stály před svími spolužáky na školním jevišti. Tokio Hotel,Pink,James Blunt nebo kluci z Killerpilze,to je jen pár příkladů.
Nyní tu je zásadní otázka: Jaké hvězdy jsou lepší? Obsazované nebo opravdové!

Viva.tv vyhlásila válku dvěma oblíbeným skupinám.Us5 a Tokio Hotel. Kdo je tedy opravdovou hvězdou ?
Pokud chcete, aby kluci z Us5 vyhráli hlasujte ZDE!


Triple M music studio ;)

29. ledna 2009 v 20:20 Všeličo o US5
Adminky z ruské stránky us5-moscow.ucoz.ru byly v Německu a tady je fotečka nahrávacího studia US5 =) - Triple M music.Co vieš o US5?

28. ledna 2009 v 20:27 Všeličo o US5
Na polskom portálu kotek. pl je kvíz "Čo vieš o US5?". Keď si chcete vyskúšať svoje znalosti o skupien, tak môžte!!!

>>>KVÍZ<<<


Richie Stringini je závislý!

27. ledna 2009 v 20:19 Richie
Na polském portálu Kotek.pl si můžete přečíst další článek o skupině US5, konkrétně o Richiem.
Článek se nazývá: Richie Stringini je závislý!

>>>Kotek.pl<<<


Překlad:
Skupina US5 měla malé problémy s prodejem svého posledního CD, ale mají spoustu oddaných fanynek. Dívky čeká další malý šok o svých idolech.

V nedávném rozhovoru řekl sympatický Richie Stringini 3 věci bez kterých nemůže žít:

"Zaprvé mám rád parfém Dolce&Gabbana, který je ideální pro každého člověka. Je zajímavé, že ho používám už několik let! Moje druhá slabina je - nezdravé jídlo. Zejména hodně jím hamburgery, pizzu a špagety. Na závěr musím dodat, že můj život by nebyl zajímavý, kdybych nekoukal na horory...."

The boys are back a zase v pěti

27. ledna 2009 v 20:18 Všeličo o US5
V hitparádě t-music chart jste se US5 nemohli nabažit a udrželi jste je celých 7 týdnů. V pondělí vám naservírujeme pořádný nášup tohohle boybandu, který konečně našel pátého člena.


Na ocko.tv je i pár fotek US5, takže jestli máte zájem fotky si prohlédněte --> ZDE

Nebýt pravidla "sedm a dost," byli by snad US5 se svým hitem The Boys Are Back pořád první. Ani v oslabení po ztrátě jednoho člena nepřišli, zdá se, o žádného ze svých fanoušků, nebo spíš fanynek, které v Čechách a hlavně na Óčku mají. Loni dokonce získali Cenu Óčka v kategorii Pop & dance. Letos už byla tato kategorie určena výhradně českým interpretům a s přehledem ji vyhrála Lucka Vondráčková, která získala v RGM Hudebních cenách Óčka 2008 dokonce nejvíc hlasů ze všech. Kompletní výsledky a reportáž ze slavnostního ceremoniálu najdete ZDE.
Kdo ví, jak by to ale dopadlo, kdyby mohli být US5 nominováni. Óčkaři této chlapecké skupině fandí, a my jim proto dáme malý dárek. Celý den a mezi devátou a desátou nepřetržitě budeme hrát jejich klipy. Kdy? Přece v pondělí 2. 2.

Čas vysílání

>>Pondělí 2.února 21:00 hodin<<
Nebude chybět ani výše zmíněná pecka spojená s veleúspěšným Muzikálem ze střední. V tomhle klipu jsou US5 ještě ve čtyřech. To už se ale změnilo.
Původní pětice, kterou tvořili Němci Michael Johnson, Chris Watrin, Brit Jay Khan a dva Američané Christopher Richard Stringini a Izzy Gallegos, přišla o své německé členy. Michael odešel v roce 2007 a minulý rok ho následoval i Chris. US5 přijali Vincenta Thomase, a i když z nich byl jen čtyřlístek, název si nechali. Věděli, že "bylo nás pět" si dlouho říkat nebudou. Do skupiny už přibyl nový člen. Jmenuje se Cayce Clayton, je z Kalifornie a je mu 20 let. Díky němu US5 konečně zase dostáli svému jménu a jsou zpátky i s novou deskou Around the World.


Prosím prečítajte si to! - správa od Chrisa z MS

26. ledna 2009 v 20:08 Chris (Ex-US5)
Chris napísal ďaľšiu malú správu na MySpace o ďaľšom falošnom profilu!!!

English:
I have just came across a fake page of me...
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewProfile&friendID=441587124
That is using my friend pictures......
I want to say to everyone PLEASE PLEASE RESPECT THE PRIVACY OF MY FRIENDS THAT ARE ON MY TOP DON'T BOTHER THEM that is all i'm asking for.
Thank you.
Chris

Czech:
Právě jsem přišel na další falešný profil o mě...
Chci všem říci PROSÍM PROSÍM RESPEKTUJTE SOUKROMÍ MÝCH PŘÁTEL, KTEŘÍ JSOU NA MÉM PROFILU, NEOBTĚŽUJTE JE, tohle je všechno co jem vám chtěl říct.
Děkuji vám.
Chris

US5 vs. Rihanna

25. ledna 2009 v 18:50 VOTE
Chalani z US5 bezkonkurenčne vyhráli nad Lad Lafee. Teraz je tu ďaľšia star, ktorá bude proti US5! A to Rihanna. Je to veľmi dobrý súper! Takže použijte užitočne svoje hlasy. Hlasovaním pomôžte US5 vyhrať ďalšiu "vojnu"!!!

>>>HLASUJTE<<<

Vincentovo prohlásenie!

25. ledna 2009 v 16:56 Vincent ( Ex - US5)
Hey naši milí. My jsme zachytili, že začátkem ledna bylo na VIVA vyvěštěno, že Vincent opustí kapelu. Na to dostal Vince hodně, hodně e-mailů od fans a pak se faxem na VIVA LIVE k tomu vyjádřil.

Zde si můžete prohlédnout fax:
FAX

-On tvrdí, že je samozřejmě i nadále součástí kapely.
Překlad faxu: Ahoj všichni, to jsem já, Vincent z US5. Slyšel jsem nějaké fámy od mých fans, že chci odejít od US5 v roce 2009.
Nic z toho není pravda. Užívám si spoustu legrace a v roce 2009 se splní mé sny. Moc se těším na vše co přijde v roce 2009. A nemůžu se dočkat až se začne natáčet naše nová tv show v Americe.
Miluju být součástí US5 a miluju své fanoušky a přátele. Nikdy bych neodešel aniž bych se s váma rozloučil, pamatujte pokud to ode mě neuslyšíte neni to pravda. Teď chci říct, že jsem doma s rodinou a užívám si prázdniny. Jsem plný vzrušení až začnem naše nové projekty a naše turné Around the World. Miluju vás a stýská se mi a nemůžu se dočkat až vás všechny uvidím. Peace-out! Vincent Tomas --ZDROJ--