Vítajte na mojom blogu o US5!

Únor 2009

Mark Dollar napísal???

21. února 2009 v 21:42 Všeličo o US5
Podle fora jaykhan.eu a několika fanynek, které psaly Marku Dollarovi a ptaly se co se děje s US5, odpověděl, že nic neví, že se vrátil se zahraničí, že k tomu nemůže nic říct a jakmile se něco dozví, dá vědět, že nemáme zbytečně šílet. Jsou to teda zprávy z 19.2.2009, tak teď už snad něco zjistil. Ale kdo ví, komu věřit?!

Pokúsme sa vrátiť Izzyho a Vincenta

21. února 2009 v 21:42 Všeličo o US5
Na oficiálním Fanclubu se objevila akce od jedné fanynky, která vyzývá: Vraťme zpátky Izzyho a Vince k US5. V čem to celé spočívá?? Jedná se vlastně o podobnou akci, jako když byl Richie "uvězněný" doma u rodičů. Prostě jsme vyzváni, abychom psali maily a dopisy do Brava a na Fanclub, aby nám je pomohli vrátit zpět. Takže pište do Fanclubu, že potřebujeme jejich pomoc.
E-Mail:
info@us5-fanstation.de

Dopisy:

Offizieller US5 Fanclub
Postfach 21 22
64511 Groß-Gerau
A to samé zkuste v Bravu: E-Mail:
post@BRAVO.de

Dopisy:
BRAVO
"Hallo BRAVO"
Postfach 20 03 40
80003 München
Malujte plakáty, dělejte trička, cokoliv, co by mohlo pomoct... --ZDROJ--

Poďakujte chalanom

21. února 2009 v 21:41 Všeličo o US5
Je čas říct sbohem a prot i vznikly speciální "knihy věčnostiů, kde můžete Izzy a Vincemu poděkovat nebo jim prostě říct, co máte na srdci. Kniha poděkování pro IZZYHO Kniha poděkování pro VINCEHO --ZDROJ--

Chris new photo

21. února 2009 v 21:41 Chris (Ex-US5)
Chris má novú fotku na Myspace.com


Správa od Cayceeho

21. února 2009 v 21:40 Cayce
Cayce zanechal zprávu na foru jaykhan.eu

Text: To all the amazing fans
The past couple of days I am sure have come as a huge shock to you guys. But I would just like to assure you all that Jay, Richie and I are going no where! You guys are the reason we do what we do. US5 has been an amazing adventure for me so far and a huge portion of that experience is due to you, the fans. I can't wait to meet and begin performing for all of you! So stay strong and never forget that US5 is here for you! smile
Much love,
Cayce

Překlad: Všem úžasným fans
Poslední dni, jsem si tím jistý, byly pro vás určitě šokem. Ale jen vás chci ujistit, že Jay, Richie a já pokračujeme. Vy lidi jste ten důvod, proč děláme, to co děláme. US5 pro mě byli úžasným dobrodružstvím a obrovská část této zkušenosti je zásluha vás, fans. Nemůžu se dočkat setkání a až před vámi budu vystupovat. Takže zůstaňte silní a nikdy nezapomeňte, že US5 jsou tu vždy pro vás.
Hodně lásky,
Cayce

TIKONLINE - chaos u US5???

21. února 2009 v 21:37 Všeličo o US5
Už i německý portál TIKONLINE si všiml, že u US5 není něco v pořádku.
Tady je přeložený článek:

Chaos u US5. V posledních dnech se opět objevují divné zvěsti o US5. Podle všeho totiž Izzy a Vince všechno vzdali a opustili skupinu.
Ve více zápisech v diáři Jay odchod kolegů potvrdil. Včera ve 23:21 oznámil ve svém deníku:
Teď následuje stejný text, jako v tomto článku: Jay napsal o odchodu kluků

Oficiální to ještě není. Management nebyl kvůli vyjádření k zastižení.
Ještě v září si byl Jay jistý, že za nedlouho budou US5 na vrcholu. :"včera jsme přiletěli do Tokia, kde absolvujeme velké halové tour, budeme od října v americe a budeme točit naši vlastní show pro americkou televizi, děláme oficiální song pro HSM3, který bude celosvětově zveřejněn - chtěl bych říct, že jsme momentálně ve stresující situaci dosažení našeho vrcholu." řekl tehdy Jay.
Pokud se skutečně tyto fámy potvrdí, bude to konec skupiny. Izzy a Vince byli třetí a čtvrtý členové, kteří během bezmála půl roku opustili US5. V létě 2007 to byl Mikel Johnson a minulé září odešel překvapivě Chris Watrin.

Jay o5 napísal

21. února 2009 v 21:37 Jay
Jay opět napsal něco na forum, už se hold dlouho neozval

Tak moji milí,aby jste viděli, jak mi na vás záleží: v poslední době jste pořád slyšeli jen o mně,... určitě se také staráte o to, jak se Richie a Cayce postalivi k této situaci.. jsem s oběma denně v kontaktu a všechno je v pořádku! Richieho jsem požádal, aby vám také napsal pár řádků. Já už jsem tu dojemnou zprávu obdržel a nejpozději zítra ráno, jí tu budete mít. A také důležitá zpráva od Cayce: Došlo k pochybné pseudo zprávě, kterou dal nějaký podvodník na net. Mluvil jsem s Caycem a byl úplně otřesen. I když je nový, tak pravý Cayce určitě ví, že Richie nežije v Orlandu. Posílá vám srdečné pozdravy a nemůže se dočkat, až vás všechny pozná. Zachytil jsem mnoho vašich zpráv, kde se staráte o můj zdravotní stav a máte pocit, že vás chci nepřímo připravit na rozchod. Lidi, všechno jde dál, nic nás nemůže zastavit a nezastaví, tak dlouho dokuď my a naši fans budeme držet pohromadě. Pomalu si všímám, že se vracím ke své stálé síle. a víte co?... za to musím poděkovat jenom vám! Váš Jay --ZDROJ--

RTL - odchod Izzyho a Vinceho

21. února 2009 v 21:36 Všeličo o US5
Dnes 19:01| Ila | Videjka :-)
Na německé televizi RTL se už také objevila zpráva o odchodu Izzyho a Vinceho, ale říkají pořád to samé, že se to objevilo na internetu atd....Video má název definitivní rozpad US5....

>>>VIDEO<<<


Podpíšte petíciu

21. února 2009 v 21:36 Všeličo o US5
Na internetu můžete podepsat petici, aby US5 naposledy vystoupili na podium všichni a aspoň se rozloučili. Podepsat můžete TADY!!!
text petice:When Mikel left US5, the band has changed. We welcomed Vincent with opened arms. He is nice and sensitive guy, who handed into the band something new- a part of himself. As we know songs are not only music and lyrics, they are a part of every single member of band. Each guy: Izzy, Chris, Vincent, Richie, Mikel and Jay put into songs a piece of their souls.
When Chris left the band, it was also the blow for fans. They made up their minds to this, but US5 was never the same like it used to be. The information that Izzy and Vincent left the band has come suddenly and it was unexpected. Is it OVER?! Guess some of you may have predicted that this day will come. We can't interfere into guys' private life but we can and we should respond somehow. Dear, there are millions of us all around the world, and that's why we should co-operate and ask for the last, good-bye tour in countries, which US5 has already visited. They should for the last time go on stage together, say good-bye to all fans and make that we will remember them for a long time.
Sign this petition and send it around. We must let them know that we understand and respect their decision but we want be able to have fun with them on their concert, for the last time.
Překlad: když Mikel opustil US5, skupina se změnila. Přivítali jsme Vinceho s otevřenou náručí. Je to hezký, citlivý kluk, který přinesl do skupiny něco nového - část sebe. Jak víme, songy nejsou jen o muzice a slovech, ale jsou částí každého člena skupiny. Každý kluk: Izzy, Chris, Vincent, Richie, Mikel a Jay dali kousek své duše do písniček. Když opustil Chris skupinu, byla to rána pro fans. Zpráva, že Izzy a Vince odcházejí, přišla náhle a nikdo to nečekal. Je to konec???KDo z vás by to předpokládal, že to řpijde. Nemůžeme klukům zasahovat do života ale můžeme a měli bychom nějak reagovat. Vážení, jsou zde miliony fans po celém světě a proto bychom měli spolupracovat a žádat good bye tour do zemí, které US5 navčtívili. Měli by jít naposledy spolu na podium a říct ahoj všem fans, aby si je dlouho pamatovali. Podepiš tuto petici a pošli ji dál. Musíme jim dát na vědomí, že tomu rozumíme a respektujeme jejich rozhodnutí, ale chceme být schopni si s nimi užít zábavu na jejich koncertu, naposledy.... --ZDROJ--

Richie a Cayce v Nemecku

21. února 2009 v 21:35 Všeličo o US5
Jay bol 20.2.2009 na forum a povedal fanúšikom, že Richie a Cayce jú už v Nemecku!!! Všetko vysvetlí počas nasledujúcich dňov.

Správa od Richieho!!!

21. února 2009 v 21:33 Richie
Nakonec se Richie rozhodl promluvit o situaci ve skupině. Níže najdete překlad zprávy:

"Vím, že každý slyšel šokující novinky o Izzym a Vincentovi. Přestože tým zatím prožívá hodně změn, chci vás ujistit, že Cayce, Jay a já nebudeme pryč. Hudba je pro mě na prvním místě, i pro Jaye a Cayceho. US5 bude vždy část mého já, a nic to nezmění. Nikdy jsem vás, fanoušky, nezklamal. Ani nechci a US5 se vrací.
Miluju vás všechny & Bůh vám žehnej,
Richie"

BRAVO.de - o odchode Izzyho a Vincenta

21. února 2009 v 21:32 Všeličo o US5
--TU-- si môžete pozrieť video, kde sa hovorí o odchode Vincenta a Izzyho.


Správa od Jayao odchodu Vincenta

19. února 2009 v 21:24 Izzy
Ahoj lidi!
Bez nadsázky jsem dnes v noci nezamhouřil oka!
Jsem hodně přetížený a upřímně říkám, že nevím, kde mi hlava stojí.
Ano, Vince také odešel, že už víc nebude pokračovat... Je to na hovno, co víc ještě můžu říct. Můžu jen ze srdce vám všem poděkovat za vaši neuvěřitelnou lásku. Vy mi v tomhle těžkém čase dáváte sílu. Můžu vás jen ujistit, že já, Richie a Cayce dáme vše dopořádku. Nenechám vás ve štychu!
Jay


Správa od Jaya o odchodu Izzyho

19. února 2009 v 21:22 Jay
AHoj všichni,
zprávy, že Izzy opustil skupinu jsou skutečné. Všechna vysvětlení byla nejasná. V této chvíli nemohu říct nic konkrétního, protože žádné konkrétní věci nevím. Minulý týden jsem několikrát volal a psal Izzymu, ale bohužel jsem od něj nedostal žádnou odpověď. Byl jsem podrážděný, ale snažil jsem se na to nemyslet. Nyní se snažím najít nějaký jiný způsob jak myslet, jak myslet pozitivně... Také vím, jak se cítíte vzhledem k této situaci. Dostávám teď hodně e-mailů od lidí, kteří si myslí, že jsem spoluautorem Izzyho odchodu. Chápu vaše zklamání, ale prosím, neviňte mě za to.
Myslím na vás,
Jay

Novinky od Fanclubu

19. února 2009 v 21:22 Všeličo o US5
My, jako OFC fanklub, nemůžeme momentálně zastat žádný postoj k fámám o odchodu Izzyho a Vince z US5.
Otázky na management budou brzy zodpovězeny, jakmile nám sem přijde odpověď, dáme novinky na www.us5-fanstation.de
Do té doby nemusí fanoušci šílet, mohou to být také jen fámy.
Počkejme a vzájemně se podporujte!
Prosím, mějte pochopení, že každému nestihneme dát odpověď, proto jsme poslali tento text….Správa od Cayceho

19. února 2009 v 16:53 Cayce
Na MySpace se právě objevila zpráva od Cayceho:

Poslouchejte!
Každý myslí, že tohle bude konec Us5, když teď Izzy a Vince nejdou součástí Us5. Ale Richie, Jay a já budeme nadále pokračovat. Přeju Izzymu i Vincemu vše nejlepší.
Slibuji, že vám budu dávat vědět, co se bude dít. Hádám, že Richie a já se VELMI brzy vrátíme do Německa.
Cayce.

VINCENT OPUSTIL US5!!!!!!!!

19. února 2009 v 16:52 Vincent ( Ex - US5)
Dokonce i Vinnie dal přes bulletin na MySpace včera vědět, že opouští skupinu ...

Ahoj všichni, tady je Vincent z Us5,
Tohle je pro všechny fans na celém světě, v Německu, Japonsku, Rakousku, Itálii, Francii, Španělsku, Švédsku, Makedonii, Polsku, Anglii, Rusku a Americe.
Dnes jsem velmi smutný, že vám musím říct, že nadále již nejsem členem Us5. Článek v časopise BRAVO není pravdivý a citace od Richieho též není pravdou. Kapela nic nenatáčí v Americe! Nikdo z nás není v New Yorku a moje máma je semnou doma v Los Angeles. Celý článek je lež! Slibuje, že více vám řeknu brzy, prosím, chápejte, že tohle je vše co právě teď můžu říct.
Miluju všechny z vás,
Mír, Vincent Tomas

IZZY OPUSTIL US5!!!!!!!!

19. února 2009 v 16:52 Izzy
Izzy včera na svých oficiálních internetových stránkách ohlásil svůj odchod!!!

Doufaj jsem, že tento den nikdy nepřijde.S těžkým srdcem a velkou lítostí vám všem oznamuji, že také opouštím Us5. Chtěl jsem, aby jste to ode mě slyšeli jako první. Všechny vás miluju a osatní podrobnosti tu budou brzy.
S pozdravem,
Izzy...
Náš opravdový
Tenhle život

Upravený Richie

18. února 2009 v 21:32 Richie
Takto upraveného Richieho nám poslala M.a.JQ.e.tk.a =)