Vítajte na mojom blogu o US5!

Únor 2009

"The Boys Are Back" ve španělské TV

18. února 2009 v 21:31 Všeličo o US5
Ve španělské televizní show "Hip Hop Internacional" tančili na píseň "The boys are back" od US5 ;)

2 zprávy od Jaye-týkající se Mikela!

18. února 2009 v 21:30 Jay
Jsem vážně ráda, že je Jay opět v kontaktu s Mikelem =)

V 15:38 dal o sobě Jay zase vědět a tentokrát se zmínil o Mikelovi!

Ode deneška jsem zase v kontaktu s Mikelem.... a jsem velmi štastný!
A pro ty, co mysleli, že je to podvod s tím , že mi chybí: JE MI TO JEN LÍTO!
Děkuju vám,
Jay

2.zpáva:
A pro všechny, kteří stáli za mnou.. Miluju vás...jste pravý fanoušci..dokonce víc než to..
Děkuju vám,
Váš Jay

US5 do DJdiváka!!

18. února 2009 v 21:29 Všeličo o US5
Zdravím všechny fans!! Dneska jjsem se koukal na DJ divák...a bylo tam "EWA FARNA vs. LUCKA VONDÁČKOVÁ" no na konci se moderáátor ptal kvulii komu by jsme přišli na dalšíí match??!..a mezi skupinama a zpěvákama co navrhoval byli i US5!!! proto pištee vaše žádosti na email : djdivak@ocko.tv prosíím!!At´ se brzo dočkáme taky us5 vs. někdo(TOKIO HOTEL) xD --ZDROJ--

Jay na chatu (17.2.)

18. února 2009 v 15:49 Jay
Jay byl včera na oficálním forum a chvíli chatoval s fans =). A svou komunikací potěšil své fanoušky! Ale obzvlášť ruské. Stačí když se podíváte na fotku a pochopíte ;)
BRAVO (de)

18. února 2009 v 15:47 Časopisy
V novém vydání německého BRAVA najdete článek o Vincentovi:

Titulek článku: "Stále rozhádaný s mámou!"
"Stres je nevyhnutelný: Vincentova máma se chová jak pravá hvězda!"


Preklad:

Osobnosti

18. února 2009 v 15:46 VOTE
Na televizní stanici VIVA Polska se objevila anketa, která může rozhodnout, jaká hudební videa budete moci vidět v další programu "Personality" ("Osobnosti"), ve středu 24.února. Jak můžete vidět, jsou tam i US5 ;).
Kterou z těchto skupin by jste rádi viděli v příštím vydání programu "Osobnosti"?

Tokio Hotel
Mezo
US5

>>>ANKETA<<<


Kotek.pl

18. února 2009 v 11:47 Všeličo o US5
Na polském portálu Kotek.pl najdete kvíz: "Týden ze života Kotka", kde je otázka o přítelkyni Jaye. Chcete-li odpovědět na tuto otázku je třeba odpovědět na řadu dalších ;).

>>>Kvíz<<<


Propuštění manažerů?!

18. února 2009 v 11:46 Všeličo o US5
US5 Fans z celého světa se rozhodly vzít věci do vlastních rukou a napsat žádost o propuštění manažerů kluků. Všechny osoby které chtějí podpořit tým a nechtějí, aby se opakoval příběh jako u kluků z Backstreet Boys, tak ať podepíše petici (psáno v polštině, angličtině a němčině). Můžete se přihlásit >>>ZDE<<<. Zveme všechny fanoušky, aby podepsali!

Manažeři nechtějí poslouchat fanoušky US5 a ani nepodporují US5 tak jak by měli. Proto si myslíme, že je na čase říct klukům z US5, aby propusitli své manažery. Je na čase, aby US5 věděli, že chceme více je a ne jejich řízení, jak je tomu teď......
Jsme jedni z mnoha, kteří utrácí peníze za US5 a je na čase, aby dělali to co chceme nebo nebudeme utrácet více peněz za ně.....
Je na čase ukončit všechny lži o US5 a to nejlépe ihned.
Pokud s tímto souhlasíte a chcete pomoci, tak se podepište. Lidé kteří mají blogy nebo stránky o US5 a kteří chtějí opravdu pomoci, tak o tom informujte co nejvíce lidí. V případě, že budete mít nějaké dotazy můžete psát na e-mail: elzbietamalecka@vp.pl.
Čas, aby fanoušci dostali to co si zaslouží!
Čas zachránit kluky!

>>>PETICE<<<


Ďaľšie 2 správy od Jaya

18. února 2009 v 11:45 Jay
!!!Tyhle zprávy od Jaye mě dostaly! Moc hezky to napsal a myslím, že Mikel a Chris chybí každému!!!

Tohle Jay napsal 16.2.2009 ve 3 hodiny ráno:
Je velmi pozdě a já snad chytil slabou chvíly, ale já prostě sedím před počítačem se slzami v očích a koukám na různá videa nás na youtube z posledních několika let.
Já nemam celou věc čistou a jsem pravděpodobně právě proto tak emocionální, já nemůžu prostě zapomenout, co jsme se skupinou dělali a zažili!
Možná bych to měl nebo neměl říkat, ale já to přesto řeknu:
CHYBÍ MI MIKEL A CHRIS!
A rád bych je zase viděl.
Jak vy víte nemám žádný kontakt s oběma, ale možná vy můžete mi nějakým způsobem na spojení s nima pomoc. Já bych byl velice vděčný.
Prosím, nedělejte si o mě starosti, ale já myslím, že by jste měli vědět jak se cítím.
Mějte se hezky,
Váš Jay

A tady je další zpráva, kterou Jay zanechal ještě ten večer:
Děkuji vám z celého srdce!
Protože jste oblíbený a nejvěrnější přátelé, které si můžu přát ....
Miluji vás,
Jay

Predaj stránok US5-Czech.cz

18. února 2009 v 11:45 Všeličo o US5
US5-Czech.cz se bude prodávat! Jestli máš zájem zakoupit tuto webouvou stránku o US5, piš na support@us5-czech.cz cenu za jakou by jsi to koupil/a!

!!!Prosím, zkopčete to na blogy ať se o tom co nejvíce lidí dozví!!!We Want More Izzy

18. února 2009 v 11:43 Izzy
Opět jsme byli upozorněni na petici "We Want More Izzy", jejímž cílem je, aby Izzy zpíval solo mnohem více, než tomu bylo doposud.
Podívejte se na video, kde jsou písničky, ve kterých Izzy zpíval, seskládané do jednoho celku.Video jasně ukazuje, že za dobu své kariéry v kapele Us5 zpíval Izzy pouhé čtyři minuty!


Žádostem fanoušků nebyla zpočátku od Triple-M Music věnována pozornost, ale později dostali jasnou odpověď: "Buďte v klidu, stejně tím nic nezískáte!"
Ukažte, že fanoušci se jen tak lehce nevzdají a Izzy se vždy může spolehnout na vaši podporu!

Petici podepisujte -->zde<--!


Richieho prianie k Valentínovi

18. února 2009 v 11:39 Richie
English: Hey all you love-birds out there, it's your Richie here once again.
I just woke-up not that long ago & i felt some love in the air, so it hit me it's Valentines today with that said i wanna wish every single person out there a very special Valentine's day.
If you don't have a special someone to share this day with there's always your friends & family that you can spend it with which is the good part.
I'm so overwhelmed by all the sweet comments & messages left by all of you. I really wish i could reply back to everyone and thank you all personally. Since i can't do that because it would take a year and day to do that lol, i'm writing this bulletin.
Thank you soooo much you guys are absolutely the best fans in the world and i love you all very much with all my heart you mean the world to me. Thanks and Happy Valentine's again.
Big Hugs and Kisses
God Bless,
-Richie
Czech: Ahoj všichni tam venku, tady je zase Richie. Právě jsem vstal a není to tak dávno, ale cítím ve vzduchu lásku, tak mě praštil Valentýn, že sem si řekl, že bych chtěl popřát každé samotné osobě tam venku speciální Valentýn. Pokuď nemáte někoho speciálního, s kým byste mohli ten den strávit, jsou zde por vás vždy přátelé a rodina, se kterou ten den můžete strávit, což je taky super. Jsem tak ohromen všemi vašimi sladkými komentáři a zprávami od vás. Opravdu si přeju, abych mohl každému odepsat zpět a poděkovat mu osobně. Ale protože teď nemůžu, trvalo by to rok, tak píšu tuhle zprávu. Děkuju vám táááák moc, jste absolutně nejlepší fans na celém světě a všechny vás miluju celým svým srdcem, znamenáte pro mě celý svět. Díky a ještě jednou štastný Valentýn. Veliké objetí a polibky, Bůh Vám žehnej, Richie --ZDROJ--

100 najmenej sexy žien roku 2009

18. února 2009 v 11:38 Jay
Redakcia nemeckého časopisu "FHM" oznámila poradie 100 najmenej sexy žien 2009. A bohužiaľ na 22. mieste bola priateľka Jaya - Lena Gersk. Chcete vidieť najmenej sexy žien? Stačí keď kliknete

Hlavne sa pozrite na 30.miesto xDCayce nechal vzkaz v denníku

18. února 2009 v 11:34 Cayce
Takže včerejší noc byla doposud jedna z nejúžasnějších v mém životě. Mohl jsem jít na opravdovou hollywoodskou párty, bylo tam plno novinářů, prachů a hvězd. Opět děkuji Keanovi a Savannah za pozvání.
Akce s názvem "A Rockin' Valentine". Když Izzy, Vince a já jsme přijeli na párty z domova, byli jsme ihned doprovázeni po červeném koberci. Čekali jsme, že si popovídáme s dalšími přáteli jako je Monet. Předtím jsme čekali asi 20 minut než jsme udělali první rozhovor. Reportérka se nás ptala co skupina dělala v minulosti a co bude dělat v budoucnu. Nebyl to moc dlouhý rozhovor a jí se nezdál moc zajímavý. Trochu jsme chodili a pak nás zastavili Twist. Oni se nás ptali na naše valentýnské plány, naše budoucí projekty a na nějaké zajímavé fakta o nás, ještě se nás zeptali na Tokio Hotel.
Pak jsme šli a pózovali jsme fotografům. Bylo tam 7 nebo 8 fotografů, všichni zvedali ruce a chtěli si nás vyfotit. Asi 5 minut jsme dělali bláznivé momentky, což se zdálo delší než u většiny ostatních lidí. Potom Izzy, Vince a já jsme šli každý sám. Přišel jsem k TV "The Green Girls" a ony semnou udělali dobrý rozhovor. Jedna z nich chtěla vědět, jestli existují nějaké dobročinné aktivity, které jsou blízké mému srdci a na nějaké připravované projekty. Také řekla: "Tohle je Cayce Clayton z US5 a díváte se na The Green Girls TV". Udělala semnou dobrý rozhovor a opravdu mě uklidnila. Strávil jsem asi 25 minut na červeném koberci. Což se jeví jako opravdu dlouhá doba pro rozhovory, fotografie a videa.