Vítajte na mojom blogu o US5!

Březen 2009

Zpráva od Vincenta

23. března 2009 v 16:32 Vincent ( Ex - US5)
Ahoj všichni. To jsem já, Vince. Myslel jsem, že jsem před začátkem dne bych napsat zprávu pro všechny z vás. V posledních několika dnech jsem byl tááák zaneprázdněný, šel jsem na CD party a ještě na různé akce s bandou mých přátel tady v LA. A mám nové fotky, které budou brzy, zůstaňte v kontaktu! Moje babička navštěvuje mě a mou rodinu a my trávíme hodně času spolu. Neviděl jsem ji na 2 roky ~ já jsem tak rád, že ona je tady. Máme toho hodně k dohánění, protože jsem byl pryč strašně dlouho.
Miluju čtení všechn vašich zpráv, které píšete ze svého srdce a duše. Pro mě to opravdu znamená hodně. Rád bych vám všem napsal, že je všechny čtu. Jsem opravdu vděčný za všechnu lásku a cítím se tak požehnaný.

Mnozí z vás se mě ptají na spoustu otázek, které bych rád zodpověděl, ale můj právník mi doporučil v současné době, abych tak neučinil. Ale slibuju, že když budete mít trochu trpělivost vše vám řeknu. Já bych vám to rád napsal v tuto chvíli, ale není to prostě možné. Prosím vědějte, že jste v mém srdci a já vás miluju strašně moc, Navždy váš, Vince ZDROJ

Ty fans už to vážne preháňajú!!! :-/

23. března 2009 v 16:31 Všeličo o US5
Tak jsem pročítala forum na jaykhan.eu a lidi tam píšou hodně názorů, ale jeden mě bacil do očí.... jedna holčina tam napsala, proč asi jay napsal, to co napsal, takže to asi shrnu. Ta dívčina našla na na foru příspěvky, který sou úplně hnusný, třeba jako: jedinej kdo si může p***l pro Us5 roztrhat je jay, ostatní sedí doma a nedělají nic. Nebo: ano, myslím, že se skupina rozpustí... nebo: udělal nám tím za***nej šok...
nebo ho jako úplně obviňujou, třeba: Hnusárna byla, že nám Jay nic neřekl, že chce Izzy odejít... ale dyť za to přeci Jay nemůže, třeba to ani pořádně nevěděl...
Nu takových hlášek je tam víc... a kdo ví, co lidi eště napsali Jayovi do vzkazů... tak prosím, teď není čas na výčitky, ale musíme ho podržet...

Divný vzkaz od Jaye!!!!

23. března 2009 v 16:30 Jay
Jay napsal vzkaz, ale je hrozně divnej, ale až si to přečtete, tak nepoberete, co tím chtěl říct, já to taky nechápu, ale myslím, že na foru někdo musel psát něco ošklivýho a že jeho to dostalo... když něco zjistím, dám vědět..
ZDROJ


Gala Spa Awards 2009

23. března 2009 v 16:28 Jay
Dne 21.03.09 se objevil Jay s Lenou na Gala Spa Awards 2009 v Baden-Badenu.


Telefonický rozhovor s Izzym!!!

22. března 2009 v 17:20 Všeličo o US5
Upozorňuju, že toto je přeložené z us5poland.yoyo.pl, tak aby si někdo nemyslel, že jsem kecala s Izzym po telefonu! I když mě by to vůbec nevadilo xD.
----------------------------------------
Telefonický rozhovor s Izzym!!!
Jak si určitě pamatujete, tak na Izzyho oficiální stránce proběhla před nějakým časem akce, ve které bylo možné vyhrát tričko se speciálním věnováním od Izzyho a........telefonický rozhovor se samotným Izzym!
Osoba, která toto vyhrála jsem byla já.......a včera jsem dostala celou svojí cenu.
Přesně ve 20 hodin našeho času mi zazvonil telefon a na druhé straně jsem uslyšela hlas Izzyho Gallegose...
Dlouho jsme mluvili a samozřejmě v průběhu konverzace se nezapomněl zeptat na pár věcí a poslal pozdravy fanouškům z Polska......
Zde jsou nějaké zprávy, které mohu poskytnout:

1. Stále není vyřešen problém s novým členem US5....ale určitě vyberou někoho, koho budou fanynky mít rády ;)
2. Vincent se určitě nevrátí zpátky do skupiny......neptala jsem se na důvod jeho odchodu. Jediné co jsem se dozvěděla, bylo to, že to není konec jeho kariéry a snad bude i nadále jako sólista nebo v nové skupině v USA.
3. Není dosud znám datum návratu kluků do Německa......ale můžeme je tady očekávat ještě v letošním roce.
4. Ptala jsem se o příjezdu do Polska - jakmile to bude možné, tak sem přijedou brzy........nezapomněli na nás a celý čas myslí na fans z Polska. Musíme ukázat více snahy. Více psát médiím, aby se tady častěji objevovaly jejich hudební klipy a informace v novinách.
5. Izzy řekl i něco jen polským fans.......že jsme nejlepší a upřímně poděkoval za podporu, a to nejen pro něho, ale celou skupinu v těchto špatných chvílích.
6. Bude určité pozitivní překvapení pro všechny fanoušky během tohoto roku, takže budeme trpělivě čekat.
7. Vyřídila jsem pozdravy od všech fanoušků z Polska...(..)
8. Zbytek je soukromý rozhovor lol

Info o US5 a OFC setkání

22. března 2009 v 17:19 Všeličo o US5
Ahoj,
denně dostávám spoustu otázek a e-mailů, tak dám sem, pro vás malé Info.
Já vím, že vám je toho spoustu nejasné- ale to je důležité- skupina zůstává dále existovat a všichni můžete mít pocit úlevy a domnívám se, že vše bylo velmi kritické- možná kritické jako nikdy předtím.
Co se stalo s Vincentem se bude ještě bezpečně vyjasňovat.
Že ve skupině měli kluci problémy ví snad každý- ale na problémech se vždy pracovalo a pracovat bude! My všichni jsme strašně rádi, že se Izzy rozhodl přidak k US5 a zůstat členem- bez něho by už US5 nebyli US5. Kluci jsou dost dospělí na to aby si problémy vyjasnili mezi sebou. Oni k tomu nepotřebují žádný fans! Jasně, že fans jsou ty, kteří ví všechno, ale nemají tak osobní vliv.

Teďko bych rád poděkoval Jayovi, který nás všechny zásoboval ve špatném čase infem a novinkami, bez něho by tu byl ještě větší chaos.
Já také děkuju vám, že většina z vás zůstává v klidu a pomohli jste některým fans a dali jim útěchu. Něčemu takovému říkám solidarita a soudržnost- takže jsme na vás hrdý! Taky děkuji všem co jsou stále tady, bez ohledu na to jaká byla situace.

Mnoho měsíců bez kluků a v nesmírně těžké situaci, dokážu pochopit váš zájem o fanklubové setkání-myslím, že je to více než vhodné a fanoušci by se měli pomalu seznamovat s Caycem.
Já požádal Triple M o fanclubové setkání v květnu, protože z osobních důvodů není červen-srpen možný. Bohužel jsou kluci nyní ještě v Americe, tak není jasné jestli to vyjde a jestli se kluci budou moct nachvilku vrátit do Německa.
Doufám, že fanklubové setkání bude v květnu a udělám pro to vše co mohu. Do konce příštího týdne bych měl vědět víc!
Pokud termín neklapne, budeme s pracovat na další termínu a to v září.
LG,Marcus ZDROJ


Zahraniční fans znovu členy fanclubu?!

22. března 2009 v 12:23 Všeličo o US5
Marcus hovořil s manažerem US5 a souhlasil s tím, že fanoušci ze zahraničí mohou být ještě členové fanclubu, ale budou dostávat menší balíčky. Ty bude obsahovat pouze jednu kartu s autogramy a členskou kartu, to bude možná všechno, takže se to vejde do běžné malé obálky. V tomto případě bude vstup do fanclubu za nižší cenu, méně než 35 eur. Samozřejmě, že účast na setkání fanclubu bude také možná.Vincent nechal vzkaz na MS

22. března 2009 v 12:20 Vincent ( Ex - US5)
English:
Hey everyone it's Vince. I just wanted to say welcome to my myspace. A BIG shout out to my official support page on myspace ~ Caro & Nici you rock ! Thank you soo much for all your hard work. You are both amazing!
BBF !
To all my fans I want to say thank you and to all the other amazing support pages, I am forever grateful and keep up the amazing job!
I want you all to know that I created this so I could get new pic's out right away and keep you informed........
I love you all and many many thanks to all of you for your continued support and love.
Peace~
Vince

P.S.- "Remember, If you don't hear it from me, it's NOT True !!!! "
Czech: Ahoj všichni, tady Vince. Jen jsem chtěl říct, že jste vítání na mém MySpace. Velký výkřik pro moje oficiální support stránky - Caro a Nici jste tvrdý! Tak moc vám děkuju za všechnu vaší tvrdou práci. Jste obě úžasné! BBF!

Vinceho MySpace

22. března 2009 v 12:19 Vincent ( Ex - US5)
Ahoj, Tady Vince
podívejte se na moje Myspace: www.myspace.com/vincetomas


Izzyho kniha básniček za 4 -8 týždňov

22. března 2009 v 12:17 Izzy
Ták už za 4-8 týdnu vyjde izzyho knižka básniček. Je to 60 stránková knižka jeho básniček, je psaná pouze v angličtině!!! Bude stát 35 euro a bude podepsana přímo od Izzyho a pokud pošlete i své jméno taky s věnovaním. Aby jste si ji mohli koupit musíte být starší 18 let!(asi tam á izzy i nco sprostčího xD) V knižce budou i nepopsané stranky na dopisování dalších básniček,...

Tady si knižku mužete objednat!!

(pro objednání se nemusíte registrovat)

Prodalší informace napište na email :

BRAVO (pl)

22. března 2009 v 12:13 Časopisy
V nejnovějším polském časopisu BRAVO najdete článek: "Kdo chce zničit US5?" a Richieho fotku u horoskopu.BRAVO (cz) scany

22. března 2009 v 12:09 Časopisy
V novém českém BRAVU najdete články o Izzym.

Titulka:


Vrací se zpátky!


Rozpad? Jay chce skupinu zachránit!

Jay píše o Vincovi

22. března 2009 v 12:08 Jay

BRACO (de) - preklad

22. března 2009 v 12:07 Časopisy

Izzy(US5): "Pro mou mámu bych se vzdal všeho!"

Izzy je zpět! Proč chtěl opustit US5? A bude v boybandu zase všechno konečně v pořádku?
Momentálně se mění u fans US5 duševní stav mezi smutkem, štěstím a zmatkem. Co se děje u německého nejslavnějšího boybandu? Zaprvé oznámil Izzy (25) a Vince (16) ve stejný den jejich odchod. US5 stojí před vypnutím. Pak už není všechno tak špatné, Izzy se do skupiny vrátil. Ale mnozí fanoušci se stále ptají: Jak nás mohl nechat ve štychu? Co se přesně stalo? BRAVO mluví s US5-hvězdou poprvé jasně...
BRAVO: Řekni pravdu: Jsi zase člen US5? Izzy: Jsem rád a mohu všem fanouškům říct, že moje nová smlouva byla podpsána.
BRAVO: Na svých internetových stránkách si uvedl tvůj odchod. Jak se to stalo? Izzy: Není velké tajemství, že ve skupině existují problémy. V nedávné době došlo k události, která mě osobně zatížila. Na konci byl takový tlak, že žádné jiné řešení jsem neviděl. A pak byla moje mamka náhle velmi nemocná...
BRAVO: Co se stalo? Izzy: Moje mamka měla krevní sraženinu a to vyvolalo malou mrtvici. Ona náhle omdlela a museli jsme jí odvézt do nemocnice. První hodiny byli pro mě a mojí rodinu zvláště tvrdé, protože mi nevěděli co se jí stalo. Nyní je to díky bohu lepší. Ale musí ještě pravidelně chodit na kliniku na vyšetření.
BRAVO: To bylo jistě pro tebe těžké...

Richieho zpráva z MySpace

22. března 2009 v 12:03 Richie
Ahoj všichni moji krásní & nádherní :)
Zase jednou je tu váš jeden & jediný Richie.
Jak se dneska máte? Doufám, že dobře, no, píšu, abych vám všem popřál šťastný St. Patrick's Day, a abych vás zkontroloval. Už je to nějaká chvíle, co jsem tu naposledy psal.
Také jsem chtěl odpovědět na otázku. kterou jsem dneska hodně dostával: Co je to twitter? Tak... něchte mě to teď říct lol. Twitter je něco jako blog, kde ostatním dávate o sobě vedět, co děláte a tak. Přihlásil jsem se tam teprve před chvílí, abych se s vámi trochu lépe spojil, a aby jste veděli co dělám během dne.
Doufám, že se vám moje malé zprávy budou líbit a budou zajímavé lol.
Omlouvám se, jestli jsem ještě nečetl nebo neodpověděl na vaše zprávy, které jste mi poslali, opravdu chci odpovědět všem.
Prostě to nestíhám, jsem opravdu pozadu s čtením nich. Myslím, že mám dokonce nepřečtené zprávy z minulého roku. Ale absolutně oceňuji všechny zprávy & komentáře, jste neuvěřitelní a všechny vás tak moc miluji. Děkuji za lásku & podporu.
Upozorňuji na smutnou událost:
Slyšel jsem o střílení ve škole v Winnendenu z minulého týdne. Mé modlitby a myšlenky jdou ke všem rodinám, které ztratily své milované.
Lepší událost:
Izzy!!!! je zpátky, jak jste nedávno slyšeli a my se nemůžeme dočkat až se vrátíme zpět do Německa a všechny vás uvidíme.
Běžte všichni slavit!!!!!!!!!!!!
To je všechno lidi.
Buďte opatrní, mnoho polibků & Bůh vám žehnej,
- Richie

P.S.: Sledujte mě na Twitteru


BRAVO 6/2009

22. března 2009 v 11:59 Časopisy
Rozpad? Jay chce skupinu zachránit!
Naděje pořád ještě existuje: po nedávném překvapivém odchodu ze skupiny se chce Izzy do US 5 zase vrátit!
Jay exkluzivně BRAVU prozradí, co se vlastně stalo...