Vítajte na mojom blogu o US5!

Září 2009

Make US5 again v TV...

7. září 2009 v 16:59 Všeličo o US5
http://ohus5.com/Interactive/blends/7.png

Jedna fans US5 si údajně psala s Izzym a zeptala se ho, kdy bude vysílán casting na nového člena v tv. Prý ji odpověděl, že to plánují na říjen. Make US5 again bude vysílána na PRO7. Uvidíme, jestli to bude v říjnu...

Vzkaz od Izzyho!

7. září 2009 v 16:58 Izzy
"Ahoj všichni.
Jak už někteří z vás možná ví, nedávno jsem měl svůj opravdový profesionální wrestlingový trénink. Byl to úžasnej zážitek a jeden z mých nejlepších dnů v mém životě! Bylo to něco, co jsem chtěl dělat už od malička. Chci poděkovat Alexovi Wrightovi za možnost a poskytnutí odbytiště, kde se můžou ukázat ostatní z jiných talentů, je úžasnej trenér!
Tady se můžete podívat na pár obrázků a video z mého dne:

A každý kdo miluje wrestling bude milovat novou propagaci Alexe Wrighta nazvanou NEW EUROPEAN CHAMPIONSHIP WRESTLING!
Je čas na Evropu, aby měla velkou wrestlingovou propagaci tak každej ukažte vaši podporu a lásku! A možná někdy, když budu mít hodně štěstí, připojím se k této organizaci...x-)

A samozřejmě velké díky všem našim fanouškům pro vaši pokračující podporu. US5 právě dokončili své nové album. Tohle album je něco, co jsme ještě dřív nedělali a hudebně jsme se rozšiřili a nemůžem se dočkat až to všechno uslyšíte!

Rock on, hodně lásky a uvidíme se brzy!

Váš Opravdový,
Izzy...
Náš Opravdový,
Tento Život...


Videozpráva od Izzyho

7. září 2009 v 16:57 Izzy
Na této stránce: → www.new-wrestling.de najdete videovzkaz od Izzyho, ohledně jedný wrestlingový akce. Video najdete hned na hlavní stránce pod "AKTUELLE VIDEOS"!Otevření stránek!

7. září 2009 v 16:56 Všeličo o US5
Tamtadadáááá!
Zveme vás na slavnostní otevření nových českých stránek o US5! :) Není dodělaný webdesign a nejsou dodělaný všechny životopisy kluků. Hlavní je, že tam budou přibývat News :)
Následnující odkaz vás zavede na stránky:

us5czechsite.jex.cz


ZDROJIzzy ve wrestligové škole v Nürnbergu [4.9.2009]

7. září 2009 v 16:55 Izzy
Izzy navštívim 4.9. wrestlingovou školu v Nürnbergu a už má zasebou svůj první trénink.

imagebam.com imagebam.com


Diplom pre mamblog-us5.blog.cz =)

5. září 2009 v 9:11 Diplomy pre vás
Takže moje SBééénko: ~Ml. Lilly Lecter~ dala na blog že jej blog slaví 1.narozeniny...a tak som sa rozhodla jej urobiť diplom ...no tomu blogu :-Dtak tu je a ešte raz VŠETKO NAJLEPŠIEDalší aukce od US5

5. září 2009 v 9:04 Všeličo o US5
wz2

Opět si můžete na ebay vydražit pár věcí od US5 - podpisové karty a podepsaný kalendář. Výtěžek půjde na nemocnici.
Dražit můžete ZDETwist - nový časopis od Brava

5. září 2009 v 9:04 Časopisy
100 stran hvězd, to je nový časopis Twist (německý), vydává ho německé Bravo. A přijde s jednou novinkou - se super lesklými plakáty. Je tam i malinká zmínka o US5.

imagebam.com


Novinka!!! --> Izzyho profil na CMYC

5. září 2009 v 9:03 Izzy
Izzy má nový profil na Check My Clip, takže se určo mrkněte ;)Zpráva od Vince "Věděli jste?"

5. září 2009 v 9:00 Vincent ( Ex - US5)

Věděli jste?
Cítím se jako člověk roztrhlý na dva kusy. Naj ednu stranu jsem tak šťastný, že můžu explodovat. Na druhé straně mi je smutno a jsem naštvaný. Už jste někdy měli takový pocit? Je těžké udržet s úsměv, ale já tvrdě pracuju, pouze poslouchám mou šťastnou stranu!

A víte co? Vy jste učinili, žety jednoduché věci udělaly! Jak víte, minulý týden byly moje 20. narozeniny! Já už nejsem teenager, a byly to moje první narozeniny, že až nemusím pořád lhát od tich co mě k tomu donutili! Takže tam byl dva důvody k oslavě! Ale já jsem měl jiné důvody taky! Chtěli byste je vědět?


No dovolte mi se začít ptát ... Viděly jste nové fotky v mé sbírce fotografií? Jedna z nich může být použita pro soutěž. První snímek byl pořízen v den mých narozenin. Můžete hádat, kde jsem? Dám vám nápovědu ... hodně slunce, voda, opálovací olej, a čas na rozmyšlenou v písku! Odešlete obrázek do komentáře s vašími odpověďmi. Osoba, která uhádne správně, bude mít překvapení poslané od mě! Takže chcete hrát? Jdi pošli k obrázku komentář a řekni mi, kde si myslíte, že jsem byl na mé narozeniny!

Druhý nový obrázek je důvod, proč jsem dále tak šťastný. Přiznám se, já miluju miluju miluju dostávání dárků. Ale to, co skutečně dělá můj úsměv je to, že představuje přišlo hodně lásky! Přišli od fanoušků a přátel z celého světa a přišel s nejsladšími slovy na světě. To je jeden z mnoha důvodů, proč vždycky říkám všem, že jste opravdu mí největší fanoušci na světě! Můžete si dokonce odhadnout, jak velký úsměv sem měl, když jsem přišel domů z mých narozenin, našel jsem všechny ty dárky a dopisy co na mě čekali? Víte, jak šťastný jsem! Vidět pěkné komentáře na mém MySpace a YouTube profilu? Jaké překvapení!

Teď, když mám za sebou několik mých velkých šťastných chvil, Uvažoval jsem o jiné věci, která se bere ze mě. Četli jste můj poslední blog na tu o mém návratu do Evropy? Jsem super nadšen, že vás všechny znovu uvidím. Chystáte se přijít za mnou? Dejte mi vědět, kde si myslíte, že bych měl přijít na návštěvu,mi pošlete do komentáře! Poté, co to uděláte, musím si udělat ještě jednu věc, že je velmi důležité! Musíš jít na tento odkaz ....

http://www.facebook.com/pages/Vince-Tomas/151229825940?ref=ts
Jeho profil FaceBook, který bude mít velmi důležité informace o mé cestě a všechny aktuální informace! Oh ... a taky pár nových fotek od mě!

Tak tady to máte! Jen jsem sdílel některé velké šťastné chvíle, co se děje! Líbilo se a chcete znát některé těžké věci? Dobře, dejte mi vědět! V případě, že jste nevěděli .... Četl jsem Každý komentář, který jste umístily na tento profil, i na mém profilu YouTube! Já vždy namám čas reagovat na vás všechny, ale vždycky jsem četl, co máte na srdci. Mockrát vám děkuji za výrobky pro moje narozeniny tak zvláštní v tomto roce.

Klid,

Vince xoxoxo

Richie napsal na MySpace

3. září 2009 v 14:51 Richie

Richie napsal na MySpace krátkou zprávu ;)

imagebam.com

Odkaz na stránku o které píše Richie ve zprávě --> TADY/HERE


Richie s fanynkou

2. září 2009 v 16:10 Richie
Tak z tejto fotky nemožem :-D xD

Richieho new foto on MS!:)

2. září 2009 v 16:06 Richie
Richie si opeť zmenil profilovú fotečku na myspace:)
je nádherná
kisses
imagebam.com