Vítajte na mojom blogu o US5!

Izzyho new zpráva!

30. září 2009 v 13:49 |  Izzy
"Ahoj všichni, je to teprve pár dnů od našeho odletu do států, ale už mi opravdu chybíte!
Chtěl bych všem poděkovat za krásná přání k narozeninám, dárky a zprávy v uplynulých týdnech. Stále dostává dárky a všechny jsou tak sladké, detailní a kreativní. You all rock! a fanklub PunCz rock ještě tvrději! Opravdu mi to zvedlo náladu během tohoto přechodného období (více způsoby než jedním!!)
Ale US5 teď pracují mnohem tvrději než kdy předtím, připravujeme všechny nové jevištní show, novou choreografii a co je nejdůležitější, všem novým songům nakopem zadek! Nikdy jsem nebyl tak hrdý na náš materiál a US5 opravdu jdou svou vlastní cestou. Nemohu se dočkat až všichni uslyšíte naše nové songy a vím, že budete šílet a budete to milovat tolik jako já!
Možná uslyšíte nějakou novou hudbu, která bude v naší nadcházející TV show "Make US5 Again", která se bude vysílat na PRO 7 na konci tohoto měsíce. Následuje nový singl!
Nemůžeme se dočkat až se vrátíme a předvedeme náš nový materiál a až uvidíme opět vaše tváře. Mockrát vám děkuji za to, že jste po našem boku v dobrém i zlém. Je to kvůli vám, že můžeme i nadále žít náš sen a zpevnit vše co nám pomáháte stavět. Miluji vás z celého mého nedokonalého srdce. Děkuji za vaši trpělivost, odpuštění a pochopení. Žijeme život který není vždy lehký, ale vy všichni ho děláte významějším.
Opatrujte se, Rock On a brzy se uvidíme!
Zůstaňte naladěni na IzzyGallegos-online.com, OFICIÁLNÍ Izzy Gallegos podpora!
PunCz zůstaňte opravdoví!

Váš opravdový,
Izzy...
Náš opravdový,
Tenhle život..."

zdrOj:us5czechsite.ic.cz, chris-ewuska.blog.cz
prekLad:Ila(us5czechsite.ic.cz)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kuře Kuře | 30. září 2009 v 13:53 | Reagovat

Ahoj,hlásl by jsi pro mně v SONP ? Jestli ano tak tady : http://lenny94.blog.cz/0909/finale-sonp .Byl bych ti moc vděčný a rád oplatím.Děkuju za hlas pro mně jsemtam jako Kuře s Miley Cyrus-The climb :-D  :-D

2 *_CraZy-PrInCeSs_* *_CraZy-PrInCeSs_* | Web | 30. září 2009 v 13:55 | Reagovat

sem to nevěděla xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama